• : 0224 250 11 00
Distance Agreement

Distance Agreement

DISTANCE AGREEMENT:
DISTANCE SALE AGREEMENT:

We DO NOT RECEIVE AND DON'T MAKE A PAYMENT ON A CREDIT OR BY DEPARTMENT ON OUR SITE! .. Your credit and debit card information and passwords are not required for us during the creation and payment of your MEMBERSHIP, ADVERTISING, DOPING AND SHOWCASE ORDERS. .

You can pay your MEMBERSHIP, ADVERTISEMENT, ADVERTISING DOPING AND SHOWCASE ORDER PAYMENTS to our BANK ACCOUNT, which we have specified below, from your mobile account, cash machine, banks, Ziraat Bank branches or PTT.

"BANK TRANSFER" is your only payment method for MEMBERSHIP, ADVERTISING, ADVERTISING DOPING AND SHOWCASE orders. Your Bank or Credit Card information and Passwords are not used on our site. It is never asked by you and asked from our company.

After completing your MEMBERSHIP, ADVERTISING, ADVERTISING DOPING AND SHOWCASE ORDER request via turkiyeexporters.com, please inform us of your order information, along with your order number, which is automatically given on the system, via our WhatsApp line 0505 470 90 00. Orders not reported from WhatsApp will not be answered! FOR YOUR ATTENTION! .... Our company has no communication line other than GSM (WhatsApp) line (0505 470 90 00) for your orders described above. For your safety, do not respect others and do not contact other numbers. DON'T FORGET to register our GSM communication line number 0505 470 90 00 to your phone book and WhatsApp communication line under the name "ÇLK REKLAM" !.

Regarding your orders explained above, our company has received "....... order number from the GSM line number (0505 470 90 00)." DO NOT PAY our bank account without the confirmation message. Our bank account is explained below.

After you receive our APPROVAL Message and then pay for your order, PAYMENT DECORATION IMAGE AND INVOICE ORGANIZATION INFORMATION (Full Name, Full Name, Invoice Address if you are Company Name, Tax Office and Tax Number) +90505 470 90 00 Please send us on our WhatsApp line! After your payment is displayed in our bank account, which we have explained below, your order or orders will be published and an E-Invoice will be issued and sent to your e-mail address.

All content, opinions and information created by members or visitors on turkiyeexporters.com are correct, complete and immutable, and legal obligations regarding their publication belong to the member or visitor who creates the content. turkiyeexporters.com and its administrators are not responsible and cannot be held responsible for the inaccuracy, incompleteness or violation of laws regulated by this content, opinions and information. Disputes between our members, visitors and customers, and courts, turkiyeexporters.com and their managers cannot be shown as parties. The parties have to deal with their problems and disputes among themselves.

BURSA COURTS and EXECUTIVE DEPARTMENTS are authorized in case of dispute between the parties and malicious use of our site.

For LIVE SUPPORT, you can call our GSM line 0505 470 90 00 every day between 10:00 and 18:00.

OUR BANK ACCOUNT TRANSFER / EFT INFORMATION: (Attention! .. We do not have any other bank account numbers.)

T. C. ZIRAAT BANK

Branch: Ulucami / BURSA Branch

Branch Code: 677

Account No: 94024848-5001

IBAN NO: TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01

Account Name: ÇLK REKLAM ORG. LTD. Sti.

Member companies that order advertising, doping, showcase and membership packages on our site, turkiyeexporters.com, are deemed to have accepted these "Distance Sales Agreement" in advance.

02/December/2022

ÇLK Reklam Org. San. ve Tic. Ltd. Sti.
Trade Registry No: 75557
Address:
Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No: 21-A Osmangazi / BURSA
Postal Code: 16250FATURASIZ VE PAZARLIK USULÜ ÜYELİK, REKLAM, DOPİNG, VİTRİN VE İLAN SATIŞIMIZ YOKTUR!.... 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme ALINMAMAKTADIR VE YAPILMAMAKTADIR!.. Kredi ve Banka Kartı bilgileriniz ve şifreleri ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞLERİNİZİ oluşturma ve ödemesini yapma sırasında bizim için gerekli değildir ve bizim tarafımızdan da hiç bir zaman sorulmaz ve istenmez. 

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞİ ÖDEMELERİNİZİ, aşağıda belirttiğimiz BANKA HESABIMIZA mobil hesabınızdan, bankamatikten, bankalarınız dan, Ziraat Bankaları Şubelerinden veya PTT den HAVALE / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN siparişleri için tek ödeme yönteminiz " BANKA HAVALESİ " dir. Banka veya Kredi Kartı bilgileriniz ve Şifreleri sitemiz üzerinde kullanılmaz. Firmamız tarafından da hiç bir zaman size sorulmaz ve sizden istenmez.

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞ talebinizi  turkiyeexporters.com üzerinden tamamlandıktan sonra sipariş bilgilerinizi, sistem üzerinden otomatik olarak verilen sipariş numaranız ile birlikte 0505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımız üzerinden bize bildiriniz. WhatsApp dan bildirilmeyen siparişlerine cevap verilmez!  DİKKATİNİZE !....  Yukarıda açıklanan siparişleriniz için firmamızın  ( 0505 470 90 00 ) no.lu GSM ve WhatsApp hattından başka hiç bir iletişim hattı yoktur. Güvenliğiniz için başkalarına itibar etmeyiniz ve başka numaralar ile iletişime geçmeyiniz. Telefon rehberinize ve WhatsApp iletişim hattınıza 0505 470 90 00 No.lu  GSM iletişim hattımızı "ÇLK REKLAM" adıyla kayıt etmeyi UNUTMAYINIZ!.

Yukarıda açıklanan siparişleriniz ile ilgili olarak firmamızın, ( 0505 470 90 00 ) nolu GSM hattından  " ....... nolu siparişiniz firmamız tarafından onaylanmıştır." şeklinde ONAY mesajı gelmeden, kesinlikle banka hesabımıza ÖDEME YAPMAYINIZ! Banka hesabımız aşağıda açıklanmıştır.

505. 470 90 00 nolu hattımızdan Üyelik Talebinizin Onayı ile ilgili mesajımızı aldıktan en geç 14 günlük deneme süresi içerisinde siparişinizin ödemesinin banka hesabımıza yapılması gerekmektedir. Ücreti 14 günlük deneme süresi içerisinde ödenmeyen üyelikler iptal edilir ve üyenin oluşturmuş olduğu tüm kayıtları bu sürenin sonunda sitemizden silinir. 14 GÜNLÜK DENEME SÜRESİ 12 AYLIK PAKET SÜRESİNE DAHİLDİR. BU NEDENLE ÜYELERİN ÖDEME YAPTIKTAN SONRA ÜYELİKLERİNİN HERHANGİ BİR AŞAMASINDA CAYMA HAKKI YOKTUR. CAYMA DURUMUNDA PARA İADESİ SÖZ KONUSU EDİLEMEZ VE PARA İADESİ YAPILMAZ. Lütfen! Detaylı bilgiler için  Hizmet Sözleşmemiz ile Mesafeli Satış Sözleşmemizi dikkatle okuyunuz. 

14 Günlük Deneme Süresi İçerisinde Üyelik Siparişinizin ödemesini yaptıktan sonra hemen, ÖDEME DEKONTU GÖRÜNTÜSÜ VE FATURA DÜZENLEME BİLGİLERİNİZİ ( Adınız Soyadınız, T.C. Kimlik No veya Firma İseniz Firma Adı, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası ile Fatura Adresinizi eksiksiz olarak) +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımızdan bize iletiniz! Ödemeniz aşağıda açıkladığımız banka hesabımızda görüntülendikten sonra siparişiniz veya siparişleriniz kesin olarak onaylanır ve E-Faturası da düzenlenip e-posta adresinize gönderilir.

turkiyeexporters.com da yer alan üyelerin veya ziyaretçilerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından turkiyeexporters.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde turkiyeexporters.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Taraflar arasında ki anlaşmazlık ve sitemizin kötü niyetle kullanılması halinde ve de her konuda BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ yetkilidir.

CANLI DESTEK için  her gün saat 10.00 - 18.00 arasında 0505 470 90 00 no.lu GSM hattımızı arayabilirsiniz.

BANKA HESABIMIZ HAVALE/EFT BİLGİLERİ: ( Dikkatinize!.. Bundan başka banka hesap numaramız yoktur.)

T.C. ZİRAAT BANKASI

Şubesi:    Ulucami / BURSA Şubesi

Şube Kodu:   677

Hesap No:    94024848-5001 

IBAN NO:    TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01

Hesap Adı:   ÇLK REKLAM ORG. LTD. ŞTİ.

Sitemiz, turkiyeexporters.com da reklam, doping, vitrin ve üyelik paketi siparişi veren üye firmalar bu "Mesafeli Satış Sözleşmesi" şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

04.07.2023

ÇLK Reklam Org. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No: 75557

Adres: 

Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No:21-A Osmangazi/BURSA

Posta Kodu: 16250

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK