• : 0224 250 11 00
TURKIYEEXPORTERS. COM ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.
img
Turkey

TURKIYEEXPORTERS. COM ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

SİTEMİZ İHRACAT FİRMALARI ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

TURKIYEEXPORTERS. COM ‘A FİRMA VE ÜRÜN İLAN KAYDI NASIL YAPILIYOR?

SİTEMİZE ÜYELİK, FİRMA VE ÜRÜN İLAN KAYDI İÇİN;

Firmanız, TİM Türkiye İhracatçılar Meclisi - İhracatçı Birlikleri Üyesi İse Sitemize Firmanızı Kayıt Edebilirsiniz.

1- Sitemizin sağ tarafında ve en üst köşesinde bulunan REGISTER ( Üye Kayıt ) Butonundan ( Üye Kayıt ) USER REGISTATION Sayfası Açılır. 

2- ÖNEMLİ..! Daha Sonra Firma Kaydınızın Onaylanması İçin Üyelik Formunda Belirttiğiniz E-Posta Hesabınız Firmanızın Web Sitesine Bağlı Kurumsal Bir Mail Hesabı ve GSM Numarası da kontrol edildiğinde Web Sitenizde İletişim Numarası Olarak Belirtilen Bir GSM Numara Olmalı.

BURADA Açılan Kayıt Formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurup Üyelik Seçeneğinizi de ( Kurumsal Üyelik ) CORPORATE MEMBERSHIP Olarak Seçilir. Kullanıcı Kayıt Şifrenizi (Sadece Sizin Tarafınızdan Belirlenir ve Bilinir. Lütfen, Bunu Not Ediniz ve Unutmayınız! ) Oluşturup, SERVICE AGREEMENT ( Hizmet Sözleşmemiz ) i okuyup bu Hizmet Sözleşmemizi de kabul ettikten sonra sol tarafında bulunan Onay Kutusunu işaretleyip en altta bulunan REGISTER Butonunu tıklayıp Üyeliğinizi Yapmış Olursunuz. Bundan sonra kayıt formunda belirtmiş olduğunuz E-Posta hesabınıza sitemizden otomatik olarak ÜYELİK AKTİVASYON maili gönderilir. (Spam Klasörünüzü de Kontrol Etmeyi Unutmayınız) Bu mail deki ÜYELİK KAYDINIZI ONAYLADIKTAN SONRA Üyeliğiniz Otomatik Olarak Aktif Duruma gelir.

3- Üyeliğiniz AKTİF DURUMA Geçtikten sonra; Aynı Anda Siteye de Yönlendirmeniz Yapılır. Sitemiz Ana Sayfası Açıldıktan Sonra, Ana sayfamızın sağ tarafında ve en üst köşesinde bulunan LOGIN ( Üye Giriş) Butonundan Üye Giriş Sayfasını Açıp Üyelik Kaydında Belirttiğiniz E-Posta Hesabınız ve Burada Belirlediğiniz Şifreniz ile Üye Girişi Yapıp. Size Sunulan Kurumsal Üyelik Paketlerinden Birini Seçip Firma Profil Bilgilerinizi Tamamlayıp Oturumu Kapatınız. Bundan sonra; 

- Eğer Seçmiş Olduğunuz Üyelik Paketi ( Standart) Ücretsiz Üyelik Paketi İse Hemen Ardında; Sitemizi Kullanmaya İlk Önce Ücretsiz Standart (24 Ay Süreli) Üyelik Paketi İle Başlamanızı Tavsiye Ediyoruz!

- Eğer Ücretli Üyelik (Silver veya Gold ) Paketi Seçimi veya Ücretli Üyelik Paketine Geçiş Yapmışsanız Gerekli Ücreti Banka Hesabımıza Yatırdıktan Sonra;

     Üyelik Kaydında Belirtmiş Olduğunuz Kurumsal GSM Hattınızdan Firmamızın 0505.470 90 00      Nolu GSM Numarasına Sitemizin Adı, Seçmiş Olduğunuz Üyelik Paketi Adı ve Firma Adınızın da belirtildiği Bir WhatsApp veya SMS Mesajı ile Firma ÜYELİK PAKETİ Kaydı Onayı Talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bu Mesajınız Site Yönetimi tarafından alındıktan sonra bilgileriniz kontrol edilir ve firmanıza firma ve ilan kaydı oluşturabilmesi için onay verilir. Kayıtlarınızda bir eksiklik ve bir uyuşmazlık tespit edilirse sitemiz yönetimince bu eksiklik ve uyuşmazlıklar giderilinceye kadar FİRMA KAYDINIZA ONAY VERİLMEZ. 

SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ ÜYELİK PAKETİ KAYDINIZIN ONAY İŞLEMLERİNİ YAPTIRMADIĞINIZ VE SİTE YÖNETİMİNİN ONAYINI ALAMADIĞINIZ TAKTİRDE FİRMA VE İLAN KAYDI OLUŞTURAMAZSINIZ!

4- FİRMA ÜYELİK PAKETİ KAYDINIZ ONAYLANDIKTAN SONRA Sitemize Üye Girişi Yapıp Size Sunulan Yeni Bir Kontrol Panelinden Firma Tanıtımız ile Ürün İlanlarınız ve Eleman İlanlarınızı Site Yönetimimizin Onayına Gerek Kalmadan Tüm Yasal Sorumluluğu Kendinize Ait Olmak Üzere Doğrudan Kendiniz Oluşturup Kendiniz Yayınlayabilir ve Düzenleyebilirsiniz. 

- Kayıt yaptığınız firmanıza ve ürünlerinize ait resimlerin üzerine, resim alanının yüzde onunu geçmeyecek şekilde firma isminizi, web sitenizin adı ve diğer iletişim bilgilerinizi ve ürünün adını yazmanızı tavsiye ediyoruz. Resimlerin 500x500 ile 600x600 piksel arası ebatlarda ve jpeg formatında olmasını tavsiye ediyoruz. Buraya eklediğiniz resimler arama motorlarının görsellerine de gidecektir.

Firmanıza ait ihracat sektörünün sitemizin ihracatçılar rehberinin ana veya alt kategorilerinde adı bulunmuyorsa veya ihracatını yaptığınız ürünlerin genel adı sitemizin ilan ana veya alt kategorilerinde yok ise +90 505 470 90 00 nolu WhatsApp hattımıza bu sitemizin adını da belirterek eklenmesi istediğiniz kategori adlarını mesaj ile bize iletirseniz, istediğiniz kategorileri sitemize ekleriz.

İlanlarınızda fiyatını belirtmek istemediğiniz ihracat ürünleriniz için fiyatını sıfır ( 0 ) olarak yazabilirsiniz.

Firma rehberi kaydınızda firmanızın web sitesine link verebilirsiniz. Ziyaretçileriniz buradan firmanızın web sitenize geçiş yapabilir.

Bireysel Üyelik Kayıtları:

Diğer ülkelerin ihracatçı ve ithalatçı firmaları, sitemizde kaydı bulunan ihracatçı firmalarımız ile sitemiz üzerinden de iletişim kurabilmeleri için kurumsal web sitelerine ait bir e posta hesabı ile bireysel üyelik kaydı oluşturabilirler. Bunların dışındaki bireysel üyelik taleplerine onay verilmez.

02.12.2022

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Mustafa ÇELİK

Şirket MüdürüInteresting

  • img

    TURKIYEEXPORTERS. COM ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

    Turkey
    Review News